Jakie tabletki na przyrost masy mięśniowej wybrać?

Wiele osób (zarówno kobiet jak i mężczyzn) zadaje sobie pytanie: „jakie tabletki na przyrost masy mięśniowej wybrać”. Odpowiedź jest stosunkowo prosta: skuteczne. Znalezienie skutecznych specyfików wcale nie jest takie trudne. Wystarczy popatrzeć na te wszystkie sterydy. Kluczem do sukcesu jest znalezienie nie tylko skutecznych, ale również bezpiecznych specyfików. To trzeba przyznać stanowi nie lada wyzwanie. Chociaż na rynku mamy niezliczoną ilość różnego rodzaju odżywek, większość z nich jest albo niezdrowa i niebezpieczna dla życia, albo w ogóle nieskuteczna, albo skuteczna jedynie z dodatkiem innych specyfików, albo tak droga, że samo patrzenie na cenę przyprawia nas o mdłości.

Podsumowując: tabletki na przyrost masy mięśniowej powinny być skuteczne, bezpieczne dla zdrowia i życia, naturalne (z naturalnych składników), w cenie adekwatnej do jakości, o stałych efektach. Do tego można dodać, że fajnie by było, jakby posiadały jeszcze inne zalety wpływające np. na efektywność naszych treningów.

Prawdziwy Misz-Masz

Jakby na rynku dostępnych było 5 czy 10 specyfików na przyrost masy mięśniowej, to wybór odpowiedniego – najlepszego z najlepszych – nie stanowiłby żadnego większego problemu. Niestety, prawda jest taka, że obecnie na rynku znajdziemy kilkaset jak nie kilka tysięcy różnego rodzaju odżywek, tabletek, kapsułek, proszków etc. Który wybrać? Przecież nie sposób wszystkich przetestować! Na szczęście są tacy, co zdążyli już „wpaść” na te idealne.

Aby znaleźć najlepszy suplement diety na przyrost masy mięśniowej, warto posłużyć się opinią innych, bardziej doświadczonych sportowców. Niektóre specyfiki jak np. Probolan 50 polecane są przez kulturystów czy sportowców z całego świata. Prawda jest taka, że jeżeli dana odżywka czy tabletki są rzeczywiście dobre, w sieci znajdziemy szereg pozytywnych opinii na ich temat. Przykładem może być Somatodrol, o którym krążą już prawdziwe legendy. Specyfik ten polecany jest przez stałych bywalców siłowni.

Sterydom mówimy nie!

Od razu muszę zaznaczyć, że jestem wielkim, ale to naprawdę wielkim przeciwnikiem sterydów. Nie dość, że są one zakazane to jeszcze potrafią zrobić więcej złego niż dobrego. Jeżeli szukasz tutaj skutecznej porady o tym, jakie sterydy wybrać – źle trafiłeś. Ja praktykuję wyłącznie to co naturalne, bezpieczne, a zarazem oczywiście SKUTECZNE.

Doping czy nie doping?

Pamiętajcie, że niektóre środki na przyrost masy mięśniowej mogą być przez daną federację ZAKAZANE. Oczywiście, aby to sprawdzić należy skontaktować się z własnym trenerem, przedstawicielem danej federacji czy po prostu pokusić się o przeczytanie regulaminu federacji.

Odżywka idealna? Ona istnieje

Czy istnieje suplement na przyrost masy mięśniowej, które spełnia wszystkie wyżej wymienione cechy, a do tego nie jest zakazany przez większość federacji sportowych? Poszukiwania w końcu się opłaciły… Przedstawiam Wam…

MASS EXTREME

Co to jest Mass Extreme?? To wyjątkowa mieszanka doskonale dobranych składników, oparta na unikalnej formule Pro Growth Active + Massive Testo Activator. Zanim przejdziemy to plusów tego suplementu, warto wskazać jego skład:

lecytyna sojowa [20% kwasu fosfatydowego]; otoczka kapsułki – żelatyna, barwnik – dwutlenek tytanu; ekstrakt buzdyganka naziemnego (Tribulus Terrestris) [40% saponin]; kwas D-Asparaginowy; cytrynian magnezu; ekstrakt kozieradki (Trigonella foenum-graecum); kwas gamma- amino masłowy; ekstrakt korzenia Maca (Lepidium meyeni); cytrynian cynku; substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych; chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6); 5′-deoksy-adenozylokobalamina.

Co widzimy?

Produkt ten jest całkowicie naturalny a co za tym idzie bezpieczny dla zdrowia. Lekarze, naukowcy, specjaliści, trenerzy personalni, kulturyści i sportowcy sportów siłowych, a także wszyscy pasjonaci częstych wypadów na siłownie potwierdzili, że regularne spożywanie Mass Extreme nie wywołuje skutków ubocznych. Produkt jest dostępny wyłącznie na oficjalnej stronie producenta.

Co daje nam Mass Extreme i dlaczego warto go stosować?

  1. Jest to obecnie najskuteczniejszy suplement na poprawę męskiej sylwetki – pozwala zwiększyć masę mięśniową nawet o 96 proc.!!!
  2. Jako jedyny suplement dostępny na rynku zawiera unikalną formułę Pro Growth Active + Massive Testo Activator.
  3. Działa już od 1 dnia, a więc od 1 zażycia kapsułki – dodaje nam energii oraz zwiększa wytrzymałość, dzięki czemu zwiększa się nasza efektywność treningowa.
  4. Mass Extreme pozwala nam trenować nie tylko dłużej, ale również intensywniej – więcej serii, więcej powtórzeń, większe obciążenie!
  5. Produkt jest całkowicie BEZPIECZNY, a efekty, jakie dzięki niemu osiągniemy są TRWAŁE!

odżywka na masę

 

Rating: 1.0. From 2 votes.
Please wait...